36 komentarzy

Olejek konopny zwraca nadzieję nieuleczalnie chorym na całym świecie!

marihuana_trichomy

Trichomy na kwiatostanie konopi

Rośnie rola olejku konopnego – naturalnego ekstraktu z marihuany – w leczeniu ciężkich odmian raka na całym świecie. Jednak cudowny lek rozpropagowany przez kanadyjską Fundację Phoenix Tears znajduje także zastosowanie w kuracji epilepsji, syndromu Draveta i choroby Alzheimera. Pomimo tego, iż olejek konopny nie został na razie nigdzie opatentowany, piętrzące się świadectwa jego skuteczności coraz bardziej wystawiają na próbę tradycyjne, często zupełnie nieskuteczne, formy leczenia.

Większość pacjentów, którzy w obliczu braku odczuwalnych efektów chemioterapii, zdecydowali się na leczenie raka olejkiem konopnym, to jak na razie Amerykanie. Dla obywateli USA jego ekstrakcja w domowym zaciszu jest o tyle łatwa, że jeśli żyją oni w tzw. stanie medycznym, mają stały i gwarantowany przez prawo dostęp do wysokiej jakości marihuany w punktach pierwszej pomocy (dispensaries), a z jej używaniem nie wiąże się kara więzienia.

Jednak fama cudownego leku zaczyna już powoli przekraczać granice USA, gdyż jak donosi Medical Jane, około 12 dzieci leczy się tzw. tinkturą THC-A na epilepsję w Australii. Ta jest naturalnym, niekarboksylowym wyciągiem zawierającym THC, jednak nie posiadającym właściwości psychoaktywnych. Najsłynniejszą pacjentką jest cierpiąca na syndrom Draveta Tara O’Connell, która dzięki stosowaniu leku całkowicie wyeliminowała drgawki w rok, a miała je wcześniej 60 razy w tygodniu.

W styczniu tego roku chorwackie media nagłośniły również przypadek chorego mężczyzny (mieszkańca Chorwacji), który w obawie o obławę policyjną nie ujawnił swojego prawdziwego imienia, ale posłużył się pseudonimem Mark, by zdradzić, że leczy olejkiem konopnym ciężkiego raka płuc. Jak powiedział Mark, lekarze dali mu maksymalnie rok życia, a chemioterapia tylko pogorszyła sprawę, gdyż niedługo po otrzymaniu złej wiadomości rozmiar raka się podwoił.

cannabis_oil

Domowy olej z kwiatostanów konopi

Z desperacji Mark rzucił chemioterapię i zaczął się leczyć na własną rękę olejkiem konopnym. W efekcie, dotkliwe bóle niemal natychmiast ustąpiły, a rak całkowicie zniknął z płuc – co potwierdziły zdjęcia rentgenowskie – po trzech miesiącach terapii.

Innym znanym przypadkiem cudownego wyleczenia jest Kanadyjczyk, Paul Morrisey, który twierdzi, że dzięki olejkowi konopnemu wyleczył raka prostaty IV stopnia. Po 6 tygodniach stosowania ekstraktu poziom jego antygenów w prostacie (jednostek siły raka) spadł z 29,5 do 3,3, a jego lekarz, dr Randy Hart, twierdzi ponadto, że znacznie zmniejszyły się dodatkowe guzy w okolicach żołądka i gruczołów limfatycznych.

Te indywidualne świadectwa znajdują powoli swoje odzwierciedlenie zarówno w polityce, jak i w badaniach klinicznych, które ponad wszelką wątpliwość udowodniły, że CBD (niepsychoaktywny związek występujący w marihuanie) może całkowicie niszczyć niektóre komórki rakowe. Do zalegalizowania marihuany jako leku na raka wezwała również na początku tego roku walijska Partia Zielonych.

To samo zrobił też południowoafrykański poseł Mario Oriani-Ambrosini, który został zdiagnozowany z rakiem płuc IV stopnia w maju 2013, ale odrzucił chemioterapię na rzecz olejku konopnego, dzięki któremu czuje się znacznie lepiej i kilkukrotnie przekroczył prognozowany czas życia. Do chóru domagającego się badań nad ekstraktem z marihuany w leczeniu raka przyłączył się także ostatnio sam odkrywca THC, dr Raphael Mechoulam.

Źródło: Medical Jane

About conradino23

Redaktor bezczelny

36 comments on “Olejek konopny zwraca nadzieję nieuleczalnie chorym na całym świecie!

 1. Gdzie można kupić ten olejek?!!

  Lubię

 2. Gdzie można to kupić? Potrzebuję dla mamy chorej na raka płuc. kontakt annatomaszek@op.pl

  Lubię

 3. Gdzie można kupić taki olej.Potrzebuje dla chorej siostry. kontakt

  Lubię

 4. Błagam ,gdzie to można kupić dla chorego męża na raka płuc.

  Lubię

  • Odpowiadam ci od razu, a takze wszystkim innym, ktorzy wpadaja na ten material szukajac oleju RSO dla swoich biskich! Ten olej jest w Polsce nielegalny, a za jego posiadanie czy import grozi od 3 do 15 lat wiezienia! Probujcie uderzac do lekarzy pierwszego kontaktu czy onkologow, ktorzy maja na tyle empatii, ze sa w stanie wypisac wniosek o sprowadzenie leku do Polski. W innym wypadku pozostaje wam zakupienie surowego materialu – marihuany – i zrobienie ekstraktu samemu wg oryginalnej receptury!

   Lubię

  • Witam
   Mieszkam na stałe w Holandii.W sklepie ze zdrową żywnością kosztuje 60 euro za 2 ml. Mogę kupić na rachunek i wysłać jakimś busem

   Lubię

 5. Witam, potrzebuję olejek konopny dla mojej mamy chorej na raka płuc. Czy ktoś da mi namiar?Błagam

  Lubię

 6. jakby ktoś wiedział gdzie mogę dostać taki olejek bardzo prośzę
  anakbiek@wp.pl

  Lubię

 7. witam,potrzebuję olejek konopny dla mojej mamy chorej na raka płuc,jeśli ktoś wie gdzie mogę go dostac proszę napisać edytka3323@wp.pl

  Lubię

 8. Witam. Jestem od 2013 roku po wypadku, lekarze w Hollandi mi dawali 3 % szans na przezycie. Teraz mam nie sprawna reke i noge i mam duze problemy z mową gdzie dostane taki olejek ?? PRIV pietryka21@o2.pl

  Lubię

 9. Witam. Może mi ktoś napisać gdzie kupić olej konopny nawet w Holandii w jakim sklepie i jaki rodzaj, jestem w stanie po niego tam pojechać ryzykując. Potrzebuję dla mojego taty chorego na raka nerki. Proszę niech ktoś się odezwie
  vagmotorteile@Gmail.com

  Lubię

 10. \Ja również proszę o jakąkolwiek podpowiedz, gdzie kupić.Medycyna nie daje już żadnych szans. dorkaht68@gmail.com

  Lubię

 11. pilnie potrzebuje tego oleju dla siebie. gdzie go kupić, dodam ze mieszkam w Niemczech. pilnie prosze o kontakt andzia1100@onet.pl

  Lubię

 12. Czy w Polsce można kupić taki olej? Bardzo proszę o kontakt.

  Lubię

 13. Zapomniałam podać kontakt. zaczepna@poczta.onet.pl

  Lubię

 14. Błagam o jakiś sprawdzony namiar . Mąż – płaskonabłonkowy rak płuca prawego z przerzutami . monika.zaj@onet.pl

  Lubię

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Obserwuj

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

Dołącz do 2 645 obserwujących.

%d bloggers like this: